Hadice zásahové Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  • Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou opatřenou spojkami z hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle ČSN 808711.

• Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou DUNLOP opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle STN 808711.

• Jedná se o požární zásahovou hadici oboustranně povrstvenou vysoce kvalitní pryží na bázi NBR opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Pro svou vysokou odolnost proti chemikáliím a otěru, je  určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory při hašení požárů v chemických provozech, lesních porostech atd.Hadice certifikována dle ČSN 80 8711

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek