Žádné produkty
Požární hlásič s fotoelektrickým...
Hasicí přístroj vhodný především do kuchyní, přípraven jídla a...
Hasicí přístroj vhodný především do kuchyní, přípraven jídla a...
Kryty a stojany slouží k zabezpečení a ochraně hasicích přístrojů proti poškození . Užívá se v prostorách, kde není žádoucí vrtání do obvodových plášťů budov jako jsou historické stavby nebo stavby z málo únosných materiálů. Dále se užívají v prostorách, kde je nutné hasicí přístroj přemísťovat.
Skříňka na hasicí přístroj je určena do prostorů s vyššími nároky na estetickou úroveň interiérů.
Plastový kryt v robustním provedení. Chrání hasicí přístroj před mechanickým poškozením, znečištěním, klimatickými vlivy a je opatřen gumovým těsněním.
Plastový kryt v robustním provedení. Chrání hasicí přístroj před mechanickým poškozením, znečištěním, klimatickými vlivy a je vybaven úchytem pro zámek.
Skřinka pro dva hasicí přístroje. Jsou vhodné na umístění hasicích přístrojů o velikosti náplně 6 kg nebo 9 kg.
Skříňka je vyrobena z ocelového plechu a opatřena práškovou barvou a plastovým uzávěrem. Je určena pro hasicí přístroje P 6 Te, P 6 Th a VP 6.
Skříňka je vyrobena z ocelového plechu a opatřena práškovou barvou. Je vybavena zámkem. Je určena pro hasicí přístroje P 6 Te, P 6 Th a VP 6.
Skříňka je vyrobena z ocelového plechu a opatřena práškovou barvou a plastovým uzávěrem. Je určena pro hasicí přístroje P 6 Te, P 6 Th a VP 6.
Skříňka je vyrobena z ocelového plechu a opatřena práškovou barvou. Je vybavena zámkem. Je určena pro hasicí přístroje P 6 Te, P 6 Th a VP 6.
Skříňka je vyrobena z ocelového plechu a je vybavena plastovým uzávěrem. Je určena pro hasicí přístroje S 5 KTe, S 5 H, V 9 Ti a VP 9 TNC.
Skříňka je vyrobena z ocelového plechu a je vybavena zámkem. Je určena pro hasicí přístroje S 5 KTe, S 5 H, V 9 Ti a VP 9 TNC.
Plastová skřiňka na hasicí přístroj je určena k ochraně hasicího přístroje proti prachu,vandalismu a nesprávné manipulaci. Je vyroben z ABS materiálu a transparentního polykarbonátu.
Plastová skřiňka na hasicí přístroj je určena k ochraně hasicího přístroje proti prachu,vandalismu a nesprávné manipulaci.
Ocelová schránka na klíče ze předu opatřená sklíčkem.
Schránka slouží k zajištění klíčů před zneužitím, je opatřena nouzovým kladívkem.
Praktická, levná krabička na klíče je vybavená třemi klíčovými háčky. Je vyrobena z plastu ABS, který ji činí odolnou proti nárazům a poškrábání.
Schránka slouží k zajištění klíčů před zneužitím, je opatřena nouzovým kladívkem.
Slouží k zavěšení hasicího přístroje. Užívá se v prostorách, kde není žádoucí vrtání do obvodových plášťů budov jako jsou historické stavby nebo stavby z málo únosných materiálů.
Slouží k umístění hasicích přístrojů.Kapacita stojanu je na 4 ks přístrojů (např 2x P6Th a 2x V9Ti)
Stojan slouží k umístění jednoho hasicího přístroje bez nutnosti vrtání do zdi. Je vhodný pro hasicí přístroje P4Te, P6Te, P6Th, V9Ti, VP6TNC, VP9TNC a další hasicí přístroje opatřené zadním okem.
Stojan slouží k umístění dvou hasicích přístrojů bez nutnosti vrtání do zdi. Je vhodný pro hasicí přístroje P4Te, P6Te, P6Th, V9Ti, VP6TNC, VP9TNC a další hasicí přístoje opatřené zadním okem.