Hydrantové systémy Počet produktů: 15

Zajišťujeme prodej hydrantových systémů výhradně od Českých výrobců,kteří nabízejí  požární plechové skříně, zajišťují zakázkovou kovovýrobou, práškovým lakováním. Našim hlavní záměrem je dodávat kvalitní výrobky, které splní požadavky nejnáročnějších zákazníků. Pro naše výrobky požární techniky používáme co nejkvalitnější materiály a komponenty...

Zajišťujeme prodej hydrantových systémů výhradně od Českých výrobců,kteří nabízejí  požární plechové skříně, zajišťují zakázkovou kovovýrobou, práškovým lakováním. Našim hlavní záměrem je dodávat kvalitní výrobky, které splní požadavky nejnáročnějších zákazníků. Pro naše výrobky požární techniky používáme co nejkvalitnější materiály a komponenty tak, aby zajistily bezproblémové zneškodnění požáru. V případě ohrožení jsou připraveny pro účinný a rychlý zásah, který může zachránit životy a eliminovat škody na majetku.

Zobrazit

Podkategorie

 • Tvarově...

  Hydrantový systém s tvarově stálou hadicí D19 20/30 Standard je velice účinným hasicím prostředkem se stálou dodávkou vody. HS D19 Standard je připraven k okamžitému použití v případě požáru, kde obsluhu hadicového navijáku zajišťuje jedna osoba. Hydrantový systém D19 20/30 je vyroben dle ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-1.

 • Tvarově...

  Hydrantový systém s tvarově stálou hadicí D25 20/30 Standard je velice účinným hasicím prostředkem se stálou dodávkou vody. HS D25 Standard je připraven k okamžitému použití v případě požáru, kde obsluhu hadicového navijáku zajišťuje jedna osoba. Hydrantový systém D25 20/30 je vyroben dle ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-1.

 • Tvarově...

  Hydrantový systém s tvarově stálou hadicí D33 20/30 Standard je velice účinným hasicím prostředkem se stálou dodávkou vody. HS D33 Standard je připraven k okamžitému použití v případě požáru, kde obsluhu hadicového navijáku zajišťuje jedna osoba. Hydrantový systém D33 20/30 je vyroben dle ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-1.

 • Zploštitelná...

  Hydrantový systém se zploštitelnou hadicí K-L C52 s hadicovým navijákem je velice účinným hasicím prostředkem se stálou dodávkou vody. Hydrantový systém K-L C52 s hadicovým navijákem je připraven k okamžitému použití v případě požáru, kde obsluhu hadicového systému zajišťuje jedna osoba. Hydrantový systém se zploštitelnou hadicí K-L C52 s hadicovým navijákem je vyroben dle ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-2.

 • Nerezové...

  Nerezová varianta HS je vhodná jako elegantní řešení pro luxusní interiéry či vhodná možnost pro provozy vyžadující vyšší nároky na povrchovou úpravu. Hydrantový systém je určen pro instalaci na zeď (nástěnný) i do zdi (vestavba).

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz