Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít

Požární skříně Počet produktů: 17

Požární skříně na hydranty, hasicí přístroje a na klíče.

Podkategorie

 • Požární...

  Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru.Slouží k zabezpečení a ochraně hasicích přístrojů proti poškození.Skříňky na hasicí přístroje jsou vyrobeny z ocelového plechu a mají povrchovou úpravu z práškové strukturální barvy červené nebo bílé určené pro vnitřní či vnější prostředí.

 • Hydrantové...

   Hydrantová skříňě jsou vyrobeny z ocelového plechu a mají povrchovou úpravu z práškové strukturální barvy červené nebo bílé   určené pro vnitřní či vnější prostředí, na přání je možné dodat skříň i v jiné barvě.

  • Hydrantová skříň je standardně osazena zámkem BURG pro visací zámek, skříň je však možné osadit i jinými typy zámků.Skříně jsou bez vybavení a uložení hadice.
 • Skříně...

  Skříně suchovodu se používají pro bezpečné uložení součástí suchovodu (nezavodněného požárního potrubí), nejčastěji ventilů, požárních spojek, víček a dalšího vybavení suchovodu.

 • Skříňky na...

  Skříňky na klíče se používají pro bezpečné uložení klíče do chráněného prostoru.

 • Hydrantový...

  Hydrantový box slouží jako úložiště hasebních prostředků do chráněného prostoru. Skříň je určena k zavěšení na zeď nebo jinou konstrukci. Hydrantový box má standardně povrchovou úpravu ve venkovní kvalitě.

 • Rámečky k...

  Rámečky k hydrantovým skříním se používají pro uzavření otvoru ve zdi, ve kterém je uloženo hydrantové vybavení. Rámečky se mohou vkládat do hydrantových skříní K-L, ke kterým je možné je připevnit nýty, nebo se mohou osadit samostatně do stavebního otvoru.

 • Lékárničky

  Lékárničky se používají pro bezpečné uložení zdravotnického materiálu do chráněného prostoru, tak aby nedošlo k jeho poškození či odcizení a byl uložen na viditelném místě v případě potřeby. Lékárničky jsou vyráběny ve třech rozměrových variantách a liší se i uspořádáním polic. (Vybavení lékárničky není její součástí,je pouze dekorační)

Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek