Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít

Slevy

Nejprodávanější produkty

Od 1.3.2017 spadají eshopy pod další vlnu evidence elektronických tržeb (Dále jen EET), ovšem částečně. Jelikož nepřijímáme hotovost a veškeré naše obchody jsou řešené buď přes platbu předem na účet, či platbu dobírkou – na účet, nás se tato vlna netýká a tak již standardně, jako to bylo doposud, od nás obdržíte VŽDY fakturu, která byla a je vždy brána jako daňový doklad, který bude také finančnímu úřadu přiznán. Od počátku tyto faktury poctivě vystavujeme a tedy se pro nás nic nemění. Pokud si budete chtít Vaše zboží vyzvednout osobně, u nás v Jirnech, není problém, avšak je nutné zaslat částku předem na účet.