Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít
Hadice zásahová B 75 PH Zobrazit větší

Hadice zásahová B 75 PH

Nový produkt

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou opatřenou spojkami z hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle ČSN 808711.

Více informací

2 178 Kč s DPH

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou opatřenou spojkami z hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.
Odlišnou délku hadice je možné zajistit na zakázku.

Hadice certifikována dle ČSN 808711.

 

  • Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +70 °C
  • Délka hadice 20 m
  • Celková hmotnost 8,5 kg
  • Pracovní tlak 1,6 MPa
  • Průtržný tlak 4,9 MPa

Napište recenzi

Hadice zásahová B 75 PH

Hadice zásahová B 75 PH

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou opatřenou spojkami z hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle ČSN 808711.

2 dalších produktů ve stejné kategorii: