Hadice zásahová B 75 PH Zobrazit větší

Hadice zásahová B 75 PH

Nový produkt

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou opatřenou spojkami z hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle ČSN 808711.

Více informací

Odlišnou délku hadice je možné zajistit na zakázku.

Hadice certifikována dle ČSN 808711.

• Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +70 °C
  • Délka hadice 20 m
  • Celková hmotnost 8,5 kg
  • Pracovní tlak 1,6 MPa