Hadice zásahová C 52 - S Zobrazit větší

Hadice zásahová C 52 - S

Nový produkt

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou DUNLOP opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle STN 808711.

Více informací

Odlišnou délku hadice je možné zajistit na zakázku.
Hadice certifikována dle STN 808711.

• Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +70 °C
  • Délka hadice 20 m
  • Celková hmotnost 6,1 kg
  • Pracovní tlak 1,6 MPa