Hadice zásahová C 52 - S Zobrazit větší

Hadice zásahová C 52 - S

Nový produkt

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou DUNLOP opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle STN 808711.

Více informací

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou DUNLOP opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.
Odlišnou délku hadice je možné zajistit na zakázku.
Hadice certifikována dle STN 808711.

  • Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +70 °C
  • Délka hadice 20 m
  • Celková hmotnost 6,1 kg
  • Pracovní tlak 1,6 MPa
  • Průtržný tlak 4,9 MPa

Napište recenzi

Hadice zásahová C 52 - S

Hadice zásahová C 52 - S

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní pryžovou vložkou DUNLOP opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Hadice je značena třemi barevnými proužky: modrý-červený-modrý.Hadice certifikována dle STN 808711.

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz