Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít
Hadice zásahová Techmatex C 52 Zobrazit větší

Hadice zásahová Techmatex C 52

Nový produkt

Jedná se o požární zásahovou hadici oboustranně povrstvenou vysoce kvalitní pryží na bázi NBR opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Pro svou vysokou odolnost proti chemikáliím a otěru, je  určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory při hašení požárů v chemických provozech, lesních porostech atd.Hadice certifikována dle ČSN 80 8711

Více informací

3 424 Kč s DPH

Jedná se o požární zásahovou hadici oboustranně povrstvenou vysoce kvalitní pryží na bázi NBR opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Pro svou vysokou odolnost proti chemikáliím a otěru, je  určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory při hašení požárů v chemických provozech, lesních porostech atd.
Odlišnou délku hadice je možné zajistit na zakázku.
Hadice certifikována dle ČSN 80 8711

  • Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +50 °C
  • Délka hadice 20 m
  • Celková hmotnost 9,2 kg
  • Pracovní tlak 1,6 MPa
  • Průtržný tlak 5 MPa

Napište recenzi

Hadice zásahová Techmatex C 52

Hadice zásahová Techmatex C 52

Jedná se o požární zásahovou hadici oboustranně povrstvenou vysoce kvalitní pryží na bázi NBR opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Pro svou vysokou odolnost proti chemikáliím a otěru, je  určena pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory při hašení požárů v chemických provozech, lesních porostech atd.Hadice certifikována dle ČSN 80 8711

2 dalších produktů ve stejné kategorii: