Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít
Hasicí přístroj CO2 (sněhový) - S 5 B Zobrazit větší

Hasicí přístroj CO2 (sněhový) - S 5 B

S5B

Nový produkt

Nový typ hasicího přístroje s vysokou hasicí schopností 113 B, vhodný do prostor, kde je nutná vysoká účinnost hasicího přístroje. Použití např. do kuchyní, počítačových center, kanceláří, obchodů, trafostanic, strojoven výtahů, potravinářských provozů, atp. 

Více informací

2 602 Kč s DPH

Nový typ hasicího přístroje s vysokou hasicí schopností 113 B, vhodný do prostor, kde je nutná vysoká účinnost hasicího přístroje. Použití např. do kuchyní, počítačových center, kanceláří, obchodů, trafostanic, strojoven výtahů, potravinářských provozů, atp. Tento hasicí přístroj najdeme všude tam, kde není žádoucí, aby po jeho použití byl v daném prostoru nepořádek z vystříkaného hasiva (elektronika,  elektrorozvodny, trafostanice, strojovny výtahů, potravinářské provozy, atd.). Použitím tohoto přístroje nedojde k dalším škodám a zničení zařízení, které nebylo dosud poškozeny požárem. Hasicí přístroj je pod stálým tlakem.
Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN -3.
Za dodržení bezpečnostních podmínek je možné ho bez obav  použít i na elektrické zařízení pod napětím 1 000 V.

Součástí dodávky je držák pro zajištění přístroje proti pádu.

Při nákupu hasicího přístroje v E-shopu provedeme první povinnou revizi zdarma

 

 • Množství náplně 5 kg
 • Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +60°C
 • Minimální hasicí účinek 113B
 • Použitelnost na třídu požárů B
 • Průměr nádoby 137 mm
 • Výška 700 mm
 • Celková hmotnost 16 kg
 • Množství náplně 5 kg
 • Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +60°C
 • Minimální hasicí účinek 113B
 • Použitelnost na třídu požárů B
 • Průměr nádoby 137 mm
 • Výška 700 mm
 • Celková hmotnost 16 kg

Napište recenzi

Hasicí přístroj CO2 (sněhový) - S 5 B

Hasicí přístroj CO2 (sněhový) - S 5 B

Nový typ hasicího přístroje s vysokou hasicí schopností 113 B, vhodný do prostor, kde je nutná vysoká účinnost hasicího přístroje. Použití např. do kuchyní, počítačových center, kanceláří, obchodů, trafostanic, strojoven výtahů, potravinářských provozů, atp. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: