Hadice hydrantová C 52 Zobrazit větší

Hadice hydrantová C 52

Nový produkt

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní vložkou z PVC s obsahem pryže, opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro vybavení hydrantových skříní. Označení hadice je dvěma proužky: modrý - červený.
Odlišnou délku je možné zajistit na zakázku.

Hadice je certifikována dle EN14540.

Více informací

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní vložkou z PVC s obsahem pryže, opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro vybavení hydrantových skříní. Označení hadice je dvěma proužky: modrý - červený.
Odlišnou délku je možné zajistit na zakázku.

Hadice je certifikována dle EN14540.

  • Teplotní funkční rozsah od -5 °C, do +70 °C
  • Délka hadice 20 m
  • Celková hmotnost 5,9 kg
  • Pracovní tlak 1,2 MPa
  • Průtržný tlak 4,5 MPa

Napište recenzi

Hadice hydrantová C 52

Hadice hydrantová C 52

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní vložkou z PVC s obsahem pryže, opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je určena převážně pro vybavení hydrantových skříní. Označení hadice je dvěma proužky: modrý - červený.
Odlišnou délku je možné zajistit na zakázku.

Hadice je certifikována dle EN14540.

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz