Hadice hydrantová C 52 - PH Zobrazit větší

Hadice hydrantová C 52 - PH

Nový produkt

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní vložkou z pryže opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je  určena převážně pro vybavení hydrantových skříní. Označení hadice je dvěma proužky  modrý - červený.
Odlišnou délku je možné zajistit na zakázku.Hadice certifikována dle ČSN EN 14540

Více informací

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní vložkou z pryže opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je  určena převážně pro vybavení hydrantových skříní. Označení hadice je dvěma proužky  modrý - červený.
Odlišnou délku je možné zajistit na zakázku.

Hadice certifikována dle ČSN EN 14540

  • Teplotní funkční rozsah od -30°C, do +70 °C
  • Délka hadice 20 m
  • Celková hmotnost 4,9 kg
  • Pracovní tlak 1,5 MPa
  • Průtržný tlak 4,5 MPa

Napište recenzi

Hadice hydrantová C 52 - PH

Hadice hydrantová C 52 - PH

Jedná se o polyesterovou požární hadici s vnitřní vložkou z pryže opatřenou spojkami z  hliníkové slitiny. Je  určena převážně pro vybavení hydrantových skříní. Označení hadice je dvěma proužky  modrý - červený.
Odlišnou délku je možné zajistit na zakázku.Hadice certifikována dle ČSN EN 14540

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz