Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít

Hydrantová skříň D25 – zploštitelná hadice

Nový produkt

Hydrantová skříň D25 – zploštitelná hadice (SNH D25) se využívá pro hydrantové systémy D25 se zploštitelnou hadicí. Hydrantový systém se zploštitelnou hadicí D25 s kolébkou již neodpovídá platným normám, proto se skříně pro tento systém používají pouze na výměnu stávajících, technickým stavem nevyhovujících skříní.

Více informací

823 Kč s DPH

Hydrantová skříň D25 – zploštitelná hadice (SNH D25) se využívá pro hydrantové systémy D25 se zploštitelnou hadicí. Hydrantový systém se zploštitelnou hadicí D25 s kolébkou již neodpovídá platným normám, proto se skříně pro tento systém používají pouze na výměnu stávajících, technickým stavem nevyhovujících skříní.

Složení hydrantové skříně

  • SNH D25 je vyrobena z ocelového plechu a má povrchovou úpravu z práškové strukturální barvy červené nebo bílé určené pro vnitřní či vnější prostředí, na přání je možné dodat skříň i v jiné barvě
  • Uložení hadice D25 – kolébka
  • Hydrantová skříň je standardně osazena zámkem BURG pro visací zámek, skříň je však možné osadit i jinými typy zámků.

Hydrantová skříň D25 Standard – s kolébkou

Kat. č.Rozměr vxšxh (mm)Výplň dvířek
HC-C1D011/460x460x100Plná
HC-C1D021/460x460x100Prosklená

Napište recenzi

Hydrantová skříň D25 – zploštitelná hadice

Hydrantová skříň D25 – zploštitelná hadice

Hydrantová skříň D25 – zploštitelná hadice (SNH D25) se využívá pro hydrantové systémy D25 se zploštitelnou hadicí. Hydrantový systém se zploštitelnou hadicí D25 s kolébkou již neodpovídá platným normám, proto se skříně pro tento systém používají pouze na výměnu stávajících, technickým stavem nevyhovujících skříní.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: