Hydrantový box K-L

Nový produkt

Hydrantový box slouží jako úložiště hasebních prostředků do chráněného prostoru. Skříň je určena k zavěšení na zeď nebo jinou konstrukci. Hydrantový box má standardně povrchovou úpravu ve venkovní kvalitě.

Více informací

Hydrantový box slouží jako úložiště hasebních prostředků do chráněného prostoru. Skříň je určena k zavěšení na zeď nebo jinou konstrukci. Hydrantový box má standardně povrchovou úpravu ve venkovní kvalitě.

Složení hydrantového boxu K-L

  • Hydrantový box je vyroben z ocelového plechu a má povrchovou úpravu z práškové strukturální barvy červené nebo bílé určené pro vnitřní či vnější prostředí, na přání je možné dodat skříň i v jiné barvě
  • Hydrantový box je standardně osazen zámkem BURG pro visací zámek, skříň je však možno osadit i jinými typy zámků.

Hydrantový box K-L

Kat. č.Rozměr vxšxh (mm)Výplň dvířek
SC-B10011/1150x750x400Plná
SC-B10041/1150x750x400Plexisklo

Napište recenzi

Hydrantový box K-L

Hydrantový box K-L

Hydrantový box slouží jako úložiště hasebních prostředků do chráněného prostoru. Skříň je určena k zavěšení na zeď nebo jinou konstrukci. Hydrantový box má standardně povrchovou úpravu ve venkovní kvalitě.

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz