Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít

Interiérová skříňka na hasicí přístroj

Nový produkt

Skříňka na hasicí přístroj je určena do prostorů s vyššími nároky na estetickou úroveň interiérů. 

Více informací

2 628 Kč s DPH

Skříňka je určena do prostorů s vyššími nároky na estetickou úroveň interiérů. Umístěním hasicích přístrojů do těchto interiérových skříní, které jsou opatřeny normalizovaným piktogramem, vyhovíte prováděcí vyhlášce MV ČR č.246/2001 Sb. Svým vnitřním rozměrem jsou připraveny na instalaci hasicích přístrojů P 6 Te, P 6 Th, V 9 Ti a VP 9. Instalují se přímou montáží na zeď s možností zavěšení na držáku HP nebo pouze postavením HP ve skříni samotné.

Termín dodání je limitován s ohledem na právě vyráběný sortiment.

Napište recenzi

Interiérová skříňka na hasicí přístroj

Interiérová skříňka na hasicí přístroj

Skříňka na hasicí přístroj je určena do prostorů s vyššími nároky na estetickou úroveň interiérů. 

22 dalších produktů ve stejné kategorii: