Set skřiňka s hasicím přístrojem - TIR Zobrazit větší

Set skřiňka s hasicím přístrojem - TIR

set_TIR

Nový produkt

Jednoznačně nejprodávanější typ hasicího přístroje vůbec,  mnohostranný pomocník prakticky kdekoliv.

Více informací

Sada obsahuje:

4 kusy  - Práškový hasicí přístroj - P6Te 
4 kusy  -
 Plastový kryt na hasicí přístroj KHP – T

Práškový hasicí přístroj P6Te
Jednoznačně nejprodávanější typ hasicího přístroje vůbec,  mnohostranný pomocník prakticky kdekoliv.
Tento hasicí přístroj se pro svoji univerzálnost používají v průmyslu, zemědělství, obchodu, v provozovnách služeb anebo v domácnostech, stejně tak v nákladních automobilech. Hasicí přístroj obsahuje 6 kg hasicího prášku ABC. Jedná se o přístroj pod stálým tlakem. Hodnotu tlaku je možné kontrolovat na manometru instalovaném do ventilu. Za dodržení bezpečnostních podmínek je možné ho bez obav použít  i na elektrické zařízení pod napětím až do 110kV.
Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN -3.
Součástí dodávky je věšák pro upevnění přístroje.
Při nákupu hasicích přístrojů v E-shopu provedeme první povinnou revizi zdarma.

Plastový kryt na hasicí přístroj KHP – T

Plastový kryt v robustním provedení. Chrání hasicí přístroj před mechanickým poškozením, znečištěním, klimatickými vlivy a je opatřen gumovým těsněním. Je vybaven úchytem pro zámek. Plastový kryt je určen pro hasicí přístroje P 6 Te, P 6 Th a VP 6. Přístroj je uchycen pomocí plastového držáku. Kryt je vhodný pro nákladní automobily.

Napište recenzi

Set skřiňka s hasicím přístrojem - TIR

Set skřiňka s hasicím přístrojem - TIR

Jednoznačně nejprodávanější typ hasicího přístroje vůbec,  mnohostranný pomocník prakticky kdekoliv.

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz