Savice průměr 110 mm -1,6 m Zobrazit větší

Savice průměr 110 mm -1,6 m

Nový produkt

Pružná PVC hadice se spirálou odolnou proti otřesům a zajištující stálotvarost a pružnost. Její vnitřní povrch je hladký, vnější lehce vroubkovaný. Hadice je odolná proti většině chemikálií, UV záření a proti rozdrcení.

Více informací

Pružná PVC hadice se spirálou odolnou proti otřesům a zajištující stálotvarost a pružnost. Její vnitřní povrch je hladký, vnější lehce vroubkovaný. Hadice je odolná proti většině chemikálií, UV záření a proti rozdrcení.

  • Délka hadice 1,6 m
  • Cena bez DPH: 1 450 Kč
  • Cena s DPH: 1 755 Kč

Napište recenzi

Savice průměr 110 mm -1,6 m

Savice průměr 110 mm -1,6 m

Pružná PVC hadice se spirálou odolnou proti otřesům a zajištující stálotvarost a pružnost. Její vnitřní povrch je hladký, vnější lehce vroubkovaný. Hadice je odolná proti většině chemikálií, UV záření a proti rozdrcení.

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz