Maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630 Wi-Safe 2

Nový produkt

Maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630 je součástí produktové série Wi-Safe 2 a slouží jako bezpečnostní doplněk k hlásičům požáru a oxidu uhelnatého pro případ výskytu požáru ve střeženém prostoru.Je vhodná zejména pro osoby s různým typem a závažností sluchového nebo zrakového postižení.

Více informací

Bezdrátově propojitelný maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630

Maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630 je součástí produktové série Wi-Safe 2 a slouží jako bezpečnostní doplněk k hlásičům požáru a oxidu uhelnatého pro případ výskytu požáru ve střeženém prostoru. Zvuková signalizace poplachu kouřovým nebo teplotním hlásičem či detektorem CO v kombinaci s optickou signalizací majáku a vibracemi podložky je vhodná zejména pro osoby s různým typem a závažností sluchového nebo zrakového postižení. Vibrační podložka je drátově propojena s majákem a je uzpůsobena pro uložení pod matraci nebo polštář. Při poplachu probudí spící osobu, a upozorní ji tak na hrozící nebezpečí. Maják pomocí LED indikačních diod signalizuje, o jaký typ poplachu se jedná (požár nebo výskyt oxidu uhelnatého). Maják funguje v rámci bezdrátové sítě o kmitočtu 868 MHz s dosahem až 200 m, v které lze vzájemně propojit až 50 komponentů série Wi-Safe2. Pokud pak některý z komponentů (teplotní a kouřové hlásiče požáru, hlásiče CO) vyhlásí poplach, vyhlásí ho také zbývající komponenty v síti Wi-Safe2. Zařízení je napájeno z elektrické sítě pomocí síťového adaptéru a pro případ výpadku napájení je vybavena záložním nabíjecím akumulátorem. Maják disponuje mimo jiné pokročilými funkcemi, jako je možnost ztišení poplachu (Smart Silence™), lokalizace poplachu nebo testování funkčnosti a upozornění na vybitou baterii u všech propojených komponentů řady Wi-Safe2. Maják je možné upevnit na zeď nebo volně položit na jakýkoliv stabilní povrch (stůl, noční stolek, skříň apod.). Na zařízení je poskytována 5-letá záruka.


Technická specifikace:
Napájení: 9V/2A DC + záložní akumulátor Ni-MH 8,4V/280 mAh
Bezdrátový přenos: Všesměrový; 868 MHz; dosah < 200 m (< 35 m v zástavbě)
Technologie Wi-Safe2: Ano; možnost propojení až 50 komponentů Wi-Safe2
Funkce: Testování funkčnosti; lokalizace poplachu; ztišení; indikace vybité baterie
Akustická signalizace: Ne
Optická signalizace: 2x červená, 1x zelená, 1x oranžová LED dioda
Montáž: Na zeď / volným položením
Rozměry: 102 x 150 x 39 mm (maják), O98 x 34 mm (podložka)
Hmotnost: 460 g
Provozní teplota / vlhkost: +4°C~+38°C / 30%~90% RH nekondenzující
Skladovací teplota / vlhkost: -20°C~+60°C / až 93% RH nekondenzující
Záruka: 5 let

Obsah balení:
• Maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630
• Napájecí síťový adaptér, výstup 9V/2A
• Vyměnitelný nabíjecí záložní akumulátor Ni-MH 8,4V/280 mAh
• Spojovací materiál
• Uživatelská příručka

Napište recenzi

Maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630 Wi-Safe 2

Maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630 Wi-Safe 2

Maják s vibrační podložkou FireAngel W2-SVP-630 je součástí produktové série Wi-Safe 2 a slouží jako bezpečnostní doplněk k hlásičům požáru a oxidu uhelnatého pro případ výskytu požáru ve střeženém prostoru.Je vhodná zejména pro osoby s různým typem a závažností sluchového nebo zrakového postižení.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz