Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít

Skříňka na HP 2xV9

Nový produkt

Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru. Skříňky na HP slouží k zabezpečení a ochraně hasicích přístrojů proti poškození.Skříňka 2xV9 je určena pro 2ks hasicího přístroje vodního 9l

Více informací

1 422 Kč s DPH

Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru. Skříňka 2xV9 je určena pro 2ks hasicího přístroje vodního 9l. Skříňky je možné dodat v provedení s plnými zády či páskem.

Složení skříňky na HP

  • Skříňky na hasicí přístorje jsou vyrobeny z ocelového plechu a mají povrchovou úpravu z práškové strukturální barvy červené nebo bílé určené pro vnitřní či vnější prostředí, na přání je možné dodat skříň i v jiné barvě
  • Skříňky jsou standardně osazeny uzamykatelným zámkem BURG, skříňky je však možné osadit i jinými typy zámků.
Kat. č.Rozměr vxšxh (mm)Výplň zadVýplň dvířek
SC-H61014/700x560x270PlnáPlná
SC-H61024/700x560x270PlnáOkénko
SC-H61034/700x560x270PlnáProsklená

Napište recenzi

Skříňka na HP 2xV9

Skříňka na HP 2xV9

Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru. Skříňky na HP slouží k zabezpečení a ochraně hasicích přístrojů proti poškození.Skříňka 2xV9 je určena pro 2ks hasicího přístroje vodního 9l

7 dalších produktů ve stejné kategorii: