Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte,více informací ZDE Zavřít

Skříňka na práškový HP 2xP6

Nový produkt

Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru. Skříňka 2xP6 je určena pro 2 hasicí přístroje práškové 6kg.Slouží k zabezpečení a ochraně hasicích přístrojů proti poškození.

Více informací

1 246 Kč s DPH

Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru. Skříňka 2xP6 je určena pro 2 hasicí přístroje práškové 6kg.

Složení skříňky na HP

  • Skříňky na hasicí přístorje jsou vyrobeny z ocelového plechu a mají povrchovou úpravu z práškové strukturální barvy červené nebo bílé určené pro vnitřní či vnější prostředí, na přání je možné dodat skříň i v jiné barvě
  • Skříňky jsou standardně osazeny uzamykatelným zámkem BURG, skříňky je však možné osadit i jinými typy zámků.
Kat. č.Rozměr vxšxh (mm)Výplň zadVýplň dvířek
SC-H21014/595x520x210PlnáPlná
SC-H21024/595x520x210PlnáOkénko
SC-H21034/595x520x210PlnáProsklená

Napište recenzi

Skříňka na práškový HP 2xP6

Skříňka na práškový HP 2xP6

Skříňky na hasicí přístroje se používají k umístění hasicího přístroje do zabezpečeného prostoru. Skříňka 2xP6 je určena pro 2 hasicí přístroje práškové 6kg.Slouží k zabezpečení a ochraně hasicích přístrojů proti poškození.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: