Rámečky k hydrantovým skříním

Nový produkt

Rámečky k hydrantovým skříním se používají pro uzavření otvoru ve zdi, ve kterém je uloženo hydrantové vybavení. Rámečky se mohou vkládat do hydrantových skříní K-L, ke kterým je možné je připevnit nýty, nebo se mohou osadit samostatně do stavebního otvoru.

Více informací

Rámečky k hydrantovým skříním se používají pro uzavření otvoru ve zdi, ve kterém je uloženo hydrantové vybavení. Rámečky se mohou vkládat do hydrantových skříní K-L, ke kterým je možné je připevnit nýty, nebo se mohou osadit samostatně do stavebního otvoru.

Rámečky se vyrábí z pravidla na zakázku a jejich rozměry jsou individuální. Při objednávce uvádějte pro jaký typ skříně je rámeček určen, nebo rozměr stavebního otvoru, ve kterém má být osazen.

Napište recenzi

Rámečky k hydrantovým skříním

Rámečky k hydrantovým skříním

Rámečky k hydrantovým skříním se používají pro uzavření otvoru ve zdi, ve kterém je uloženo hydrantové vybavení. Rámečky se mohou vkládat do hydrantových skříní K-L, ke kterým je možné je připevnit nýty, nebo se mohou osadit samostatně do stavebního otvoru.

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz