VERIA 7901 autonomní set kompatibilní s GSM alarmem Zobrazit větší

VERIA 7901 autonomní set kompatibilní s GSM alarmem

SE_737

Nový produkt

Autonomní EZS VERIA slouží k okamžitému varování v případě napadení objektu. Na rozdíl od klasického zabezpečovacího systému (GSM alarmu) vybaveného ústřednou EZS, která nabízí celou řadu funkcí...

Více informací

Autonomní set EZS VERIA 7901

Nabízí jednoduchý a kompaktní zabezpečovací systémem.

Komunikace všech komponentu je zajišťována zcela bezdrátově prostřednictvím přenosu bezdrátového signálu s unikátním kódovacím protokolem VERIA.

Sestava se skládá:

  • 1 ks VERIA - 10401 - Bezdrátová siréna se zábleskovým majákem a záložním akumulátorem a napájením z el. sítě 230V
  • 1 ks VERIA - 8208DP - Digitální duální pasivní PIR detektor pohybu s navrženou maskou a integrovaným obvodem s DMT technologií
  • 1 ks VERIA - 1101 - Bezdrátový inteligentní dálkový ovladač se 6 tlačítky, včetně napájecích baterií
  • Napájecí baterie nejsou součástí ostatních komponentů

Autonomní EZS VERIA slouží k okamžitému varování v případě napadení objektu. 
Na rozdíl od klasického zabezpečovacího systému vybaveného ústřednou EZS, která nabízí celou řadu funkcí, nastavení a uzpůsobení celého systému potřebám uživatele a zabezpečení objektu včetně informačních hlášení o poplachu na telefon uživatele, jsou určeny autonomní EZS sestavy VERIA pouze pro lokální varování spuštěním sirény. 
Díky dvousměrným sirénám VERIA s procesorem je možné vytvoření autonomního EZS, který umožňuje vzájemnou komunikaci a spárování až s 15 bezdrátovými zařízeními série VERIA Panther tzn., že základní sestavu lze volně rozšířit podle potřeb uživatele o další komponenty.

V případě potřeby je možné kdykoliv tento jednoduchý a zároveň velmi efektivní zabezpečovací systém rozšířit o další bezdrátové komponenty a zařízení série VERIA Panther včetně ústředny EZS nebo S-DVR.

Jednotlivé komponenty stačí spárovat se sirénou dle přiložené příručky, rozmístit a namontovat. Pak už jen stačí EZS zapnout prostřednictvím dálkového ovladače (klíčenky).

V případě narušení dojde k okamžitému spuštění poplachu prostřednictvím akustické sirény a blikání jejího majáku. Poplach bude znít několik minut nebo do té doby než bude EZS vypnut prostřednictvím dálkového ovladače (klíčenky).

Autonomní EZS VERIA lze také použít pro přivolání pomoci například seniorů, postižených, nemohoucích nebo vážně nemocných. Po stisknutí SOS tlačítka tísně na dálkovém ovladači (klíčence) dojde rovněž ke spuštění akustické sirény a blikání jejího majáku.

Autonomní EZS VERIA nabízí rychlou montáž a jednoduchou obsluhu. Jsou levným a účinným způsobem ochrany před většinou narušitelů, kteří po spuštění akustické sirény EZS zanechají svého počínání a raději utečou. Autonomní EZS VERIA jsou efektivním nástrojem elektronického zabezpečení především ke střežení majetku nižších hodnot, v obytných zónách, kde mohou snadno upozornit na páchání trestného činu.

Bez ústředny EZS nebo S-DVR řady Panther není tato sestava vhodná pro zabezpečení majetku vyšších hodnot.

https://www.youtube.com/watch?v=q5oFhgbC2ac&feature=youtu

Napište recenzi

VERIA 7901 autonomní set kompatibilní s GSM alarmem

VERIA 7901 autonomní set kompatibilní s GSM alarmem

Autonomní EZS VERIA slouží k okamžitému varování v případě napadení objektu. Na rozdíl od klasického zabezpečovacího systému (GSM alarmu) vybaveného ústřednou EZS, která nabízí celou řadu funkcí...

Navštivte Pristrojehasici.cz u ShopManiaCenovýRádce.cz